Hızlı Arama Yapın
Magazin

2016 Rio Olimpiyatlarını Gümüş Madalyalı Sporcusu Dopingli Çıktı

personMehmet Güney access_time1 gün önce

2016 Rio Olimpiyat Oyunları’nda gümüş kazanan Eunice Kirwa dopingli çıktı! 2016 Rio Olimpiyat Oyunları’nda kadınlar maratonda gümüş madalya kazanan Ba ...

Magazin

Caster Semenya 3 bin metre kategorisinde yarışacak

personadmin izmir access_time1 gün önce

Caster Semenya’nın koşacağı kategori belli oldu. Güney Afrikalı dünya ve olimpiyat şampiyonu atlet Caster Semenya, gelecek ay Prefontaine Classic̵ ...

Magazin

Squash turnuvasında dereceye giren sporculara hediye vibratör

personadministanbul access_time1 gün önce

İspanya’da düzenlenen bir squash turnuvasında dereceye giren kadın sporculara vibratör, ağda kiti ve elektronik ayak törpüsü hediye edildi.  Cin ...

Deklarasyon

Spor Kamuoyunu bilgilendirme adına, basın yayın ilkelerine sadık kalarak, kamu yararına habercilik bilinci ile hareket etmek gerektiğine inanıyoruz.

Önceliklerimiz ve değerlerimiz, dört temel olguya dayanmaktadır.

 

         Kişisel haklara saygı 

 

Tüm haber ve köşe yazılarımızda, ” Basın ilkelerine sadık kalarak “kişisel haklara saygı ölçüsünde, haber ve makalelere yapılacak olan yorumları titizlikle inceleyerek yayımlarken, buna rağmen; haberler, köşe yazıları ve makalelerden, yayımlanacak yorumlardan, haber, makale, köşe yazarları ve yorum yapanların sorumlu olacağını site kullanıcılarını yazılı olarak haberdar ediyoruz.

 

 Fırsat Özgürlüğü 

 

Spor kamuoyu başta olmak üzere, toplumun sporla olan ilgisinin tabana yayılırken, özel spor salonları dahil, gençlik ve spor il müdürlüklerine ve belediyelere bağlı spor tesislerinin lokasyon ve özellikleri ile ilgili, spor yapmak ya da spora başlamak isteyen bireylere kolaylık sağlaması açısından karşılıksız tanıtımlara yer veriyor, aynı zamanda; köşe yazarı, muhabir olmak isteyen spor severler için  belirli zamanlarda duyurular yaparak spor kamuoyu yararına gazetecilik yapmaları konusunda fırsat tanıyoruz.

 

 Bilgi Özgürlüğü 

 

Herkesin gerçek ve doğru bilgiye kolay erişime sahip olması gerektiğine inanıyor, Türk sporuna faydası olabilecek bilimsel ve bilgilendirme makalelerine, güncel, yerel, ulusal ve uluslararası haberlere yer vermeyi önceliklerimiz arasında barındırıyoruz.

 

 

Tekzip hakkı

 

 

(Cevap ve düzeltme hakkı) Anayasa’nın 32. Maddesinde “Düzeltme ve cevap hakkı, ancak kişilerin haysiyet ve şereflerine dokunulması veya kendileriyle ilgili gerçeğe aykırı yayınlar yapılması hallerinde tanınır ve kanunla düzenlenir.” Hükmü ile güvence altına alınmıştır. Bu hüküm çerçevesinde, cevap ve düzeltme hakkının kullanılabilmesini ” Tekzip Formu ” ile sitemize dahil ettik.

 

 Tekzip  / Bizimle Paylaşınİletişim