Hızlı Arama Yapın
Arşiv

UBS Yarışı’nın birincisi Arkas-M.A.T. Sailing Team

personadmin antalya access_time3 hafta önce

Rüzgar açısından dünyada yelken ve yat yarışı yapılabilecek en iyi parkurlardan biri olan Çeşme’de düzenlenen Arkas Aegean Regatta’da ilk gün, UBS Çeş ...

Arşiv

Amerika Açık’ta favori olanlar tur atladı

personadminizmir access_time3 hafta önce

Tek erkeklerde Novak Djokovic, Roger Federer, Daniil Medvedev; tek kadınlarda Ashleight Barty, Serena Williams ve Elina Svetolina tur atlayan isimler ...

Spor

Anthoine Hubert hayatını kaybetti

personadministanbul access_time3 hafta önce

Formula 2 pilotlarından Anthoine Hubert, geçirdiği kaza sonrası hayatını kaybetti. Formula 2 Belçika GP’de yaşanan bir kaza, 22 yaşındaki pilot Anth ...

Deklarasyon

Spor Kamuoyunu bilgilendirme adına, basın yayın ilkelerine sadık kalarak, kamu yararına habercilik bilinci ile hareket etmek gerektiğine inanıyoruz.

Önceliklerimiz ve değerlerimiz, dört temel olguya dayanmaktadır.

 

         Kişisel haklara saygı 

 

Tüm haber ve köşe yazılarımızda, ” Basın ilkelerine sadık kalarak “kişisel haklara saygı ölçüsünde, haber ve makalelere yapılacak olan yorumları titizlikle inceleyerek yayımlarken, buna rağmen; haberler, köşe yazıları ve makalelerden, yayımlanacak yorumlardan, haber, makale, köşe yazarları ve yorum yapanların sorumlu olacağını site kullanıcılarını yazılı olarak haberdar ediyoruz.

 

 Fırsat Özgürlüğü 

 

Spor kamuoyu başta olmak üzere, toplumun sporla olan ilgisinin tabana yayılırken, özel spor salonları dahil, gençlik ve spor il müdürlüklerine ve belediyelere bağlı spor tesislerinin lokasyon ve özellikleri ile ilgili, spor yapmak ya da spora başlamak isteyen bireylere kolaylık sağlaması açısından karşılıksız tanıtımlara yer veriyor, aynı zamanda; köşe yazarı, muhabir olmak isteyen spor severler için  belirli zamanlarda duyurular yaparak spor kamuoyu yararına gazetecilik yapmaları konusunda fırsat tanıyoruz.

 

 Bilgi Özgürlüğü 

 

Herkesin gerçek ve doğru bilgiye kolay erişime sahip olması gerektiğine inanıyor, Türk sporuna faydası olabilecek bilimsel ve bilgilendirme makalelerine, güncel, yerel, ulusal ve uluslararası haberlere yer vermeyi önceliklerimiz arasında barındırıyoruz.

 

 

Tekzip hakkı

 

 

(Cevap ve düzeltme hakkı) Anayasa’nın 32. Maddesinde “Düzeltme ve cevap hakkı, ancak kişilerin haysiyet ve şereflerine dokunulması veya kendileriyle ilgili gerçeğe aykırı yayınlar yapılması hallerinde tanınır ve kanunla düzenlenir.” Hükmü ile güvence altına alınmıştır. Bu hüküm çerçevesinde, cevap ve düzeltme hakkının kullanılabilmesini ” Tekzip Formu ” ile sitemize dahil ettik.

 

 Tekzip  / Bizimle Paylaşınİletişim