Hızlı Arama Yapın
Arşiv

Final maçını bilgisayardan takip etti

personadministanbul access_time1 hafta önce

Okçuluk Dünya Kupası klasik yayda altın madalya alan Mete Gazoz’un babası Metin Gazoz, oğlunun final maçını bilgisayardan izledi. Ordu 19 Eylül ...

Arşiv

İki Türkiye rekoru ve 37 madalya

personadminizmir access_time1 hafta önce

Türkiye Yüzme Federasyonunun (TYF) 2018-2019 faaliyet programında yer alan ve Zafer Atamer adına düzenlenen TYF-Uluslararası Masterlar Yaz Yüzme Şampi ...

Arşiv

Milli yüzücülerimizden tarihi başarı!

personadminizmir access_time2 hafta önce

Avrupa Gençler Yüzme Şampiyonası’nda millilerimizden, 4×100 metre karışık bayrak yarışında bronz madalya… Avrupa Gençler Yüzme Şampiy ...

Deklarasyon

Spor Kamuoyunu bilgilendirme adına, basın yayın ilkelerine sadık kalarak, kamu yararına habercilik bilinci ile hareket etmek gerektiğine inanıyoruz.

Önceliklerimiz ve değerlerimiz, dört temel olguya dayanmaktadır.

 

         Kişisel haklara saygı 

 

Tüm haber ve köşe yazılarımızda, ” Basın ilkelerine sadık kalarak “kişisel haklara saygı ölçüsünde, haber ve makalelere yapılacak olan yorumları titizlikle inceleyerek yayımlarken, buna rağmen; haberler, köşe yazıları ve makalelerden, yayımlanacak yorumlardan, haber, makale, köşe yazarları ve yorum yapanların sorumlu olacağını site kullanıcılarını yazılı olarak haberdar ediyoruz.

 

 Fırsat Özgürlüğü 

 

Spor kamuoyu başta olmak üzere, toplumun sporla olan ilgisinin tabana yayılırken, özel spor salonları dahil, gençlik ve spor il müdürlüklerine ve belediyelere bağlı spor tesislerinin lokasyon ve özellikleri ile ilgili, spor yapmak ya da spora başlamak isteyen bireylere kolaylık sağlaması açısından karşılıksız tanıtımlara yer veriyor, aynı zamanda; köşe yazarı, muhabir olmak isteyen spor severler için  belirli zamanlarda duyurular yaparak spor kamuoyu yararına gazetecilik yapmaları konusunda fırsat tanıyoruz.

 

 Bilgi Özgürlüğü 

 

Herkesin gerçek ve doğru bilgiye kolay erişime sahip olması gerektiğine inanıyor, Türk sporuna faydası olabilecek bilimsel ve bilgilendirme makalelerine, güncel, yerel, ulusal ve uluslararası haberlere yer vermeyi önceliklerimiz arasında barındırıyoruz.

 

 

Tekzip hakkı

 

 

(Cevap ve düzeltme hakkı) Anayasa’nın 32. Maddesinde “Düzeltme ve cevap hakkı, ancak kişilerin haysiyet ve şereflerine dokunulması veya kendileriyle ilgili gerçeğe aykırı yayınlar yapılması hallerinde tanınır ve kanunla düzenlenir.” Hükmü ile güvence altına alınmıştır. Bu hüküm çerçevesinde, cevap ve düzeltme hakkının kullanılabilmesini ” Tekzip Formu ” ile sitemize dahil ettik.

 

 Tekzip  / Bizimle Paylaşınİletişim