Hızlı Arama Yapın
Arşiv

Naim Süleymanoğlu’nun kayıp madalyası Twitter’da bulundu!

personadmin ankara access_time2 ay önce

Merhum milli halterci Naim Süleymanoğlu’nun madalyalarının kaybolması ile ilgili kızları suç duyusunda bulunarak madalyaların bulunmasını istemişti.  ...

Arşiv

Dominic Thiem, Roger Federer’e

personadminizmir access_time2 ay önce

Londra’da düzenlenen ATP Finalleri Bjorn Borg Grubu’nda Avusturyalı Thiem, İsviçreli Federer’i 2-0 mağlup etti. Profesyonel Tenisç ...

Gündem

Tutya Yılmaz sporu bıraktı

personadministanbul access_time3 ay önce

Türk spor tarihine adını yazdırmış isimlerden biri olan cimnastikçi Tutya Yılmaz, 20 yaşında kariyerini sona erdirdiğini açıkladı. Türkkiye cimnastiği ...

Spor terörü bitirecek!

Spor terörü bitirecek!

person access_time7 ay önce

Diyarbakır eğitim ve kültür derneğinin İstanbul’da düzenlemiş olduğu buluşma yoğun ilgi gördü…

İstanbul’da bulunan Diyarbakır eğitim ve kültür derneğinin düzenlemiş olduğu, ” İstanbul’da yaşayan Diyarbakırlı iş adamlarının katıldığı Diyarbakırlılar buluşmasına” eski içişleri bakanı, vakıflar bankası yönetim kurulu başkanı Abdulkadir Aksu’da katıldı.

Hemşehrilerinden İstanbul Büyükşehir belediye başkanlığı için, Binali yıldırıma destek isteyen eski içişleri bakanı Aksu, Binali yıldırım Başbakanlık yapmış Türkiye büyük millet meclis başkanlığı yapmış bir devlet adamı ve proje adamıdır dedi.

İstanbul’u da böyle bir marka ismin yönetmesinde İstanbul’un daha iyi bir duruma getireceğini Aksu, İstanbul’da yaşayan Diyarbakırlı hemşehrilerinin bu konuya hassasiyet gösterip ona göre oylarını vermelerini istedi. 

Diyarbakır eğitim ve kültür derneği başkanı ve Okul Sporları Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi Sami Kaya’da, her bir İş adamlarımızın yanında yüzlerce çalışanı olduğu, İstanbul’un yaşanabilir bir şehir olması için oylarımızı bu yönde kullanılması gerektiğini söyledi.

Diyarbakırlılar buluşmasına Cumhurbaşkanlığı sağlık ve gıda politikalar üyesi Füsun Kümet, Ak parti Doğu Anadolu bölge koordinatörü Mahmut Gürcan, Ak parti Diyarbakır il başkanı Serdar Budak, Dünya şampiyonu efsane güreşçi Serhat Karadağ, Eğitim birsen İstanbul başkanı Acem yıldırım, Ak parti MKYK Üyesi Hülya Özdağ Özen  katıldı.

Diyarbakırlılar istanbul buluşması

Dernek olarak Diyarbakır’da sporla ilgili bir çok çalışmalar yaptıklarını kaydeden Sami Kaya, Diyarbakır da yaşayan çocuklara sadece spor malzemesi dağıtmadıklarını, aynı zamanda sporu sevmeleri için seminer ve sempozyum düzenlediklerini, Dünya şampiyonu efsane güreşçi Serhat Karadağ’ın kendilerine bu aşamada çok destek verdiğini de söyledi.

Serhat Karadağ ise söz alarak, Güneydoğu’da sporu tabana yayabilir, çocuklara sporu sevdirirsek, spor terörü bitirecektir dedi. Spor terörü bitirecek sloganı ile çalıştıklarını söyleyen Karadağ, inanarak ve çalışarak durmadan yolumuza devam edeceğiz dedi.

ESRA GÖKÇEK TRIATHLON’U ANLATTI!

Print Friendly, PDF & Email

folder_openEtiketler
content_copyKategoriler