Hızlı Arama Yapın
Arşiv

Final maçını bilgisayardan takip etti

personadministanbul access_time1 hafta önce

Okçuluk Dünya Kupası klasik yayda altın madalya alan Mete Gazoz’un babası Metin Gazoz, oğlunun final maçını bilgisayardan izledi. Ordu 19 Eylül ...

Arşiv

İki Türkiye rekoru ve 37 madalya

personadminizmir access_time1 hafta önce

Türkiye Yüzme Federasyonunun (TYF) 2018-2019 faaliyet programında yer alan ve Zafer Atamer adına düzenlenen TYF-Uluslararası Masterlar Yaz Yüzme Şampi ...

Arşiv

Milli yüzücülerimizden tarihi başarı!

personadminizmir access_time2 hafta önce

Avrupa Gençler Yüzme Şampiyonası’nda millilerimizden, 4×100 metre karışık bayrak yarışında bronz madalya… Avrupa Gençler Yüzme Şampiy ...

Spor terörü bitirecek!

Spor terörü bitirecek!

person access_time1 ay önce

Diyarbakır eğitim ve kültür derneğinin İstanbul’da düzenlemiş olduğu buluşma yoğun ilgi gördü…

İstanbul’da bulunan Diyarbakır eğitim ve kültür derneğinin düzenlemiş olduğu, ” İstanbul’da yaşayan Diyarbakırlı iş adamlarının katıldığı Diyarbakırlılar buluşmasına” eski içişleri bakanı, vakıflar bankası yönetim kurulu başkanı Abdulkadir Aksu’da katıldı.

Hemşehrilerinden İstanbul Büyükşehir belediye başkanlığı için, Binali yıldırıma destek isteyen eski içişleri bakanı Aksu, Binali yıldırım Başbakanlık yapmış Türkiye büyük millet meclis başkanlığı yapmış bir devlet adamı ve proje adamıdır dedi.

İstanbul’u da böyle bir marka ismin yönetmesinde İstanbul’un daha iyi bir duruma getireceğini Aksu, İstanbul’da yaşayan Diyarbakırlı hemşehrilerinin bu konuya hassasiyet gösterip ona göre oylarını vermelerini istedi. 

Diyarbakır eğitim ve kültür derneği başkanı ve Okul Sporları Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi Sami Kaya’da, her bir İş adamlarımızın yanında yüzlerce çalışanı olduğu, İstanbul’un yaşanabilir bir şehir olması için oylarımızı bu yönde kullanılması gerektiğini söyledi.

Diyarbakırlılar buluşmasına Cumhurbaşkanlığı sağlık ve gıda politikalar üyesi Füsun Kümet, Ak parti Doğu Anadolu bölge koordinatörü Mahmut Gürcan, Ak parti Diyarbakır il başkanı Serdar Budak, Dünya şampiyonu efsane güreşçi Serhat Karadağ, Eğitim birsen İstanbul başkanı Acem yıldırım, Ak parti MKYK Üyesi Hülya Özdağ Özen  katıldı.

Diyarbakırlılar istanbul buluşması

Dernek olarak Diyarbakır’da sporla ilgili bir çok çalışmalar yaptıklarını kaydeden Sami Kaya, Diyarbakır da yaşayan çocuklara sadece spor malzemesi dağıtmadıklarını, aynı zamanda sporu sevmeleri için seminer ve sempozyum düzenlediklerini, Dünya şampiyonu efsane güreşçi Serhat Karadağ’ın kendilerine bu aşamada çok destek verdiğini de söyledi.

Serhat Karadağ ise söz alarak, Güneydoğu’da sporu tabana yayabilir, çocuklara sporu sevdirirsek, spor terörü bitirecektir dedi. Spor terörü bitirecek sloganı ile çalıştıklarını söyleyen Karadağ, inanarak ve çalışarak durmadan yolumuza devam edeceğiz dedi.

ESRA GÖKÇEK TRIATHLON’U ANLATTI!

folder_openEtiketler
content_copyKategoriler